Reklama
Strona głowna Gwiazdy Leszek Stanek w szpitalu! Co się stało?!

Leszek Stanek w szpitalu! Co się stało?!

od Damian Kowal
Reklama
Leszek Stanek trafił do szpitala! Na swoim Instagramie opublikował wpis w którym wszystko wyjaśnia!

Leszek Stanek przyzwyczaił nas do dzielenia się za pomocą internetu praktycznie wszystkim… Sam podkreśla, że chce dzielić się wydarzeniami swojego życia ze swoimi obserwatorami. Nie inaczej było i tym razem. Jednak teraz nie był to żaden zagraniczny wyjazd, wyjście czy impreza, a zdjęcie ze szpitalnej sali.

Co takiego wydarzyło się zatem z Leszkiem? Na swoim profilu napisał, że:

Zastanawiałem się czy wstawiać taki post ale przecież to również ważny moment w moim życiu a takimi staram się z Wami dzielić.
Nie chodzi tutaj o współczucie ani o dni bólu i cierpienia które skończyły się na stole operacyjnym ani tez o przyczyny (wiec nie pytajcie o nie proszę bo to nie istotne)
Chodzi o sytuacje które uświadomiły mi ze warto cieszyć się kazdym dniem‼️ Często dopiero w chwili kiedy dotknie nas jakaś tragedia to wtedy weryfikujemy swoje życie na nowo i tym oto sposobem jedne sprawy stają się bardziej a inne mniej istotne.

Przez to Stanek będzie musiał odpuścić kilka ważnych projektów oraz na jakiś czas przystopować z pracą:

Jestem wkurzony i owszem ze teraz będę musiał odpuścić kilka rzeczy, ze opóźnią się moje projekty zawodowe a inne będę musiał pogrzebać w pamięci. Jestem wkurzony że straciłem na wadze i ze nie pochodzę w najbliższym czasie na treningi. Ale jestem szczesliwy że mogę w końcu napić się wody😝 tak kochani NAPIĆ SIĘ WODY‼️ Nie dostrzegamy i nie doceniamy wielu sytuacji, rzeczy, ludzi aż do momentu…. Kiedy już nie ma czego dostrzegać i doceniać.
Taka sytuacja😘

Życzymy dużo zdrowia oraz szybkiego powrotu do domu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez STANEK (@leszek_stanek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz