Reklama
Strona głowna Ogólne Letni, Chamski Podryw i Nowator łączą siły: 250 000 tysięcy w 48h!

Letni, Chamski Podryw i Nowator łączą siły: 250 000 tysięcy w 48h!

od Robert Kowalczyk
Reklama
W sieci ukazał się wspólny singiel Letniego, Chamskiego Podrywu i Nowatora pt. “Dziewczyno z Rzabki”. Produkcją zajął się DJ Crash z formacji Freaky Boys. Zabawny, melodyjny utwór i klip w humorystycznej konwencji, czyli znaki rozpoznawcze LCHP oraz ragga’owy wokal autora Hitu Lata 2018, czyli “Z Lewa Do Prawa” to wybuchowa mieszanka, którą w 48 godzin obejrzano w serwisie YouTube już ponad 250 000 razy!

Nowa odmiana bananów, tańczący hot-dog i najlepsze promocje spożywcze świata tylko w tym klipie! ‘Dziewczyno z Rzabki’ to życiowy numer opisujący z dużym dystansem rzeczywistość popularnej sieci zielonych sklepów – mówią o premierze chłopaki z LCHP.

Działający od 2009 r. Letni, Chamski Podryw ma na koncie popularne parodie przebojów grupy Enej (jako “Symetryczno-erotyczna”), Bednarka (“Sklep z winem u Ani”). W swoim repertuarze mają również parodie Sarsy (“Pomidorowa”) i Enrique Iglesiasa (“Radio”).

Nowator to autor kilkanastu hitów takich jak “Moja Panienka”, “Co Tu Jest Grane”, “Spadam Stąd”, czy “Wrócę Nad Ranem”. Teledyski łącznie zgromadziły w sieci ponad 100 000 000 odsłon! Do tego cztery Złote i jedna Platynowa Płyta! 08.03.2019 r. ukazał się jego najnowszy album pt. “Co Tu Jest Grane?”. Obecnie możemy go zobaczyć w telewizji Polsat w programie “All Together Now. Śpiewajmy razem” w roli jurora!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz