Reklama
Strona głowna Muzyka Letnie koncerty disco polo latem w Polo TV!

Letnie koncerty disco polo latem w Polo TV!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Gorące wakacje w Polo TV i wielki powrót hitu z 2020 roku czyli Letniej Sceny Polo TV!. W taki nietypowy sposób stacja zaprasza na obchody 10-lecia.

Już do 26 czerwca w każdą sobotę spotkamy się z największymi gwiazdami disco polo na 10 koncertach. Tak jak w 2020 roku koncerty zostaną zrealizowane w miejscach które są bliskie sercu artystów. Ekipa Polo TV zbuduje mini sceny w ogródkach, domach, tarasach, boisku piłkarskim czy na polanie pod samymi Tatrami. Bez publiczności pod sceną, ale z największą i najwierniejsza publiką- widzami Polo TV.  Każdy z odcinków będzie składał się z 2 lub 3 mini recitali gwiazd, podczas których wykonają one zarówno swoje najbardziej znane hity jak i premierowe nigdy dotąd nie publikowane nagrania.

Polo TV telewizja Disco Polo!

Na scenie pojawią się m.in. Piękni i Młodzi, Playboys, Miły Pan, Skaner, Magda Niewińska, Marcin Siegieńczuk, Toskańsky, Camasutra, After Party, Joker, Capitan Folk, Weekend, Freaky Boys, Bqll, Andre, zespół Classic. W programie po raz pierwszy usłyszymy duety gwiazd: Playboys i Miły Pan, Macin Siegieńczuk i Magda Niewińska oraz Camasutra i After Party.  Koncerty będą wzbogacone krótkimi wywiadami, również z gośćmi specjalnymi znanymi z pierwszej edycji programu, w których gwiazdy wspominać będą dekadę istnienia Polo TV.

Ostatni 10 koncert odbędzie się z publicznością gdyż na koncert zostanie zaproszonych 10 telewidzów- laureatów konkursu urodzinowego stacji.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz