Strona głowna Ogólne Lewandowski przegania kolejną legendę!

Lewandowski przegania kolejną legendę!

W 33. minucie Robert Lewandowski wyrównał stan meczu Bayern Monachium – Olympiakos na 1:1. W 62. minucie wyprowadził Bayern na prowadzenie (2:1). To 57 oraz 58 trafienie Polaka w Lidze Mistrzów. Kapitan naszej kadry wyprzedził Ruuda van Nistelrooya, który ma 56 trafień na swoim koncie.

Polak się nie zatrzymuję, są to już jego odpowiednio 17 oraz 18 trafienie w obecnym sezonie. “Lewy” doprowadził do remisu w meczu Ligi Mistrzów między Bayernem a Olympiakosem Pireus, a potem wyprowadził swój klub na prowadzenie. Lewandowski samodzielnie zajmuje teraz piąte miejsce w historycznej klasyfikacji. Czwarty jest Karim Benzema, a Polak traci do niego już tylko dwie bramki.

Dogonienie Messiego oraz Ronaldo wydaję się nieprawdopodobne jednak, prześcignięcie Raula Gonzaleza wydaję się możliwe. Polak ma 32 – lata dzięki czemu może strzelić jeszcze wiele bramek w Lidze Mistrzów.