Reklama
Strona głowna Ogólne Lewandowski zdradził wymarzone pożegnanie

Lewandowski zdradził wymarzone pożegnanie

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Robert Lewandowski w rozmowie ze “Sport1” zdradził jakie by chciał pożegnanie z klubem “Miałem łzy w oczach, kiedy żegnali się z nami Franck Ribery i Arjen Robben. Jeśli w ogóle miałbym kiedyś odejść z Bayernu, marzy mi się podobne pożegnanie”

Ostatnio Lewandowski przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium do 2023 roku. Wtedy Polak będzie miał już 35 lat. Istnieję szansa, że Polak pożegna się z bawarskim klubem. Ostatnio mówiło się, że Lewandowski na koniec kariery może wyjechać zza ocean, by spróbować swoich sił w lidze MLS. “Rozstanie z Bayernem w takim stylu jak Robben i Ribery to byłoby coś pięknego” powiedział Polak dla “Sport1”. Zawodnicy otrzymali oprawione w ramki pamiątkowe zdjęcia, na których pozują wraz z wywalczonymi trofeami. Najbardziej wzruszony był Ribery, który podchodząc do trybun skandujących jego nazwisko, miał łzy w oczach.

Okazuje się, że nie tylko on. “Sam miałem łzy w oczach, kiedy się z nami żegnali” – przyznał Lewandowski w rozmowie ze “Sport1”. Jeśli w ogóle miałbym kiedyś odejść z Bayernu, marzy mi się podobne pożegnanie – dodał, a przy tym od razu wyraźnie zaznaczył, że na razie o żadnym rozstaniu nie myśli.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz