Reklama
Strona głowna Muzyka Lider zespołu Bayer Full odchodzi…!

Lider zespołu Bayer Full odchodzi…!

od Karolina Melon
Reklama
Sławomir Świerzyński znany z formacji Bayer Full i niepodważalnego hitu “Majteczki w kropeczki” postanowił odejść z PSL. Wokalista nie wyobraża sobie w dalszym ciągu głosować na Lewicę i LGBT.

Samozwańczy cesarz disco polo coraz częściej daje do zrozumienia, że w ostatnim czasie stawia sprawy polityki nad muzyką i nagrywaniem nowych utworów dla fanów Bayer Full, a tych nie brakuje.  W ubiegłych miesiącach skupiał się na negowaniu sukcesów Sławomira. Discopolowiec również nie krył w swoich wypowiedziach niechęci do mężczyzn homoseksualnych.  Swierzyński ponownie wzbudził sensację wśród internautów za sprawą jednego z zamieszczonych przez siebie wpisów.

Nowe PSL zapomniało że w opozycji niema koalicji. W tym tygodniu podejmę decyzję czy zostaję w PSL. Nie wyobrażam sobie głosować na LGBT i lewicę. PSL straciło szansę bycia centroprawicą taką jak za Witosa. Partia której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok napisał Świerzyński na swoim profilu na Facebooku.

Artysta zapowiedział także, iż w czwartek poda się do dymisji i odda legitymację partyjną. Myślicie, że polityka jest dobrym kierunkiem dla lidera Bayer Full?

Facebook- Bayer Full

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz