Reklama
Strona głowna Ogólne Life Festival Oświęcim w tym roku się nie odbędzie!

Life Festival Oświęcim w tym roku się nie odbędzie!

od Damian Kowal
Reklama
Jak poinformował organizator imprezy w tym roku nie odbędzie się Life Festival Oświęcim. Powodem jest brak możliwości pozyskania środków zapewniających sfinansowania koncertu. Festiwal od 9 lat organizowano w Oświęcimiu. Jego głównymi założeniami było budowanie wspólnych, pokojowych relacji, potępienie antysemityzmu i rasizmu. Na festiwal co roku przybywały tłumy. Gwiazdami, które zagrały na festiwalu byli m.in.: Eric Clapton, Sting czy Scorpions.
Zarząd Fundacji Peace Festival napisał, że wydarzenie to w roku 2019 nie odbędzie się w obecnym miejscu i formule organizacyjnej.

Na stronie organizatora możemy przeczytać:

Powodem zawieszenia projektu w 2019 r., jest brak możliwości pozyskania wystarczających środków na sfinansowanie festiwalu. Jednakże prowadzone są działania na rzecz kontynuacji organizacji wydarzenia pod nazwą Life Festival w nowej odsłonie oraz formule organizacyjnej.

Fani festiwalu komentują:

  • Straszna szkoda…. Byłam tam na Queen i było cudownie (mimo ulewy). Wspomnienia na całe życie ❤️
  • Przykro mi jest bardzo…do końca wierzyłem, że jednak usłyszymy pozytywne wieści…
    Life Festival jest głęboko w moim sercu a myślę, że i w sercach wielu z nas <3 dlatego będę wyczekiwał na lepsze czasy, kiedyś nadejdą…
    Moja grupa krwi to LFO
  • Ja z mężem przejeżdżamy z Zielonej Góry. Od dwóch lat. Chcieliśmy zrobić z tego tradycję z okazji rocznicy ślubu. A tu taka smutna info 😥😭 mimo wszytko czekam z nadzieją
  • Jak to? To nie możliwe. Wszyscy czekają na termin a tu taka informacja 🙉

Trzymamy kciuki za organizację i mamy nadzieję, że już wkrótce usłyszymy pozytywne wieści związane z festiwalem.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz