Lil Nas X dzieli się swoją” bolesną ” historią z Bet Following Award Snub

LOS ANGELES, CALIFORNIA - JUNE 27: Lil Nas X attends the BET Awards 2021 at Microsoft Theater on June 27, 2021 in Los Angeles, California. (Photo by Paras Griffin/Getty Images for BET)

Źródło Zdjęcia: Getty / Paras Griffin

Lil Nas X emituje swoje skargi po tym, jak został usunięty z listy nominowanych do BET Awards 2022. 1 czerwca raper „Montero” dowiedział się, że w tym roku nie otrzymał od sieci żadnych nominacji i tego samego dnia ogłosił je na Twitterze. „Thank you BET awards. wybitnie zero nominacji ” – napisał w wykreślonym tweecie. „czarna doskonałość!”

„This not over no bet award chodzi o większy problem homofobii w czarnej społeczności.”

7 czerwca Lil Nas X udostępnił krótki fragment utworu diss zatytułowanego ” Late To Da Party „za pośrednictwem Twittera, w którym lip-synchronizuje się z klipem mówiącym” F*CK BET”. Krótko po tym, jak opublikował teledysk, raper wyjaśnił, że jego rozczarowanie jest głębsze niż brak nominacji do nagrody w tym roku. „This not over no bet award chodzi o większy problem homofobii w czarnej społeczności” – napisał Lil Nas X w innym tweecie. „Możecie siedzieć i udawać, ile chcecie, ale imma ryzykuje dla nas.”

W odpowiedzi na diss Lil Nas X, BET wydał oświadczenie potwierdzające oskarżenia rapera, zgłoszone przez Billboard. „Kochamy Lil Nas X. był nominowany do nagrody best new artist Bet Award w 2020 roku, a my z dumą zaprezentowaliśmy jego niezwykły talent i kreatywność w programie dwukrotnie. . . . Nikt nie wiwatował tej nocy głośniej niż BET. Niestety, w tym roku nie został nominowany przez bet ’ s voting academy, która składa się z cenionej grupy prawie 500 profesjonalistów z branży rozrywkowej w dziedzinie muzyki, telewizji, filmu, marketingu cyfrowego, dziennikarstwa sportowego, public relations, influencerów i sztuk kreatywnych.”

Sieć dodała, że” nikt z BET nie jest członkiem Akademii głosowania „i potwierdziła swoje zaangażowanie jako” gorliwi zwolennicy wspaniałej różnorodności, która istnieje w naszej społeczności.””Jesteśmy zobowiązani do korzystania ze wszystkich naszych platform, aby zapewnić widoczność i włączenie wszystkich wielu skrzyżowań czarnej społeczności”, podsumowano oświadczenie.

26 czerwca, na kilka godzin przed rozdaniem nagród BET Awards, Lil Nas X i członkowie jego zespołu rozmawiali z Rolling Stone o napiętej historii rapera z siecią-w tym o problemach związanych z jego występem w 2021 roku na rozdaniu nagród. „Moje relacje z BET są bolesne i napięte od dłuższego czasu” – powiedział raper w oświadczeniu. „To nie zaczęło się od tegorocznych nominacji, jak większość ludzi może myśleć. Pozwolili mi wystąpić na ich koncercie w zeszłym roku, ale dopiero po zapewnieniach, że nie jestem satanistą ani czcicielem diabła i że mój występ będzie odpowiedni dla ich publiczności.”

Rzecznik BET zaprzeczył twierdzeniom Lil Nas X o jego występie, stwierdzając, że są one ” po prostu nieprawdziwe.”Od zeszłorocznego występu jesteśmy w kontakcie, aby pracować nad innymi projektami” – powiedzieli Rolling Stone. „Wciąż jesteśmy podekscytowani jego poprzednimi występami i nadal życzymy mu powodzenia. Ale dzisiaj skupiamy się na największej Nocy Kultury i dostarczaniu historii moments dla fanów na całym świecie.”

Lil Nas X nie jest jedynym artystą, który został wcześniej pominięty przez sieć. W poprzednich latach artyści tacy jak Dreezy, Lil Uzi Vert i Lil Baby komentowali, że zostali wykluczeni z nominacji do nagrody BET.

Wcześniej Lil Nas X otrzymał wiele wyróżnień za swoją muzykę z Grammy, MTV VMAs i American Music Awards. Ale 7 czerwca, gdy fan napisał na Twitterze do rapera, ” masz całą grammy.. dlaczego tak się zachowujesz-odparł Lil Nas X-dokładnie o to mi chodzi, Jak mogę zostać doceniony przez najbardziej cenioną nagrodę na świecie, a potem nawet 1 nominację od moich ludzi? czy to nie szalone? naprawdę się potykam.”

Przeczytaj wszystkie poprzednie tweety Lil Nas X.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version