Lizzo wyjaśnia, jak ważne jest wspieranie Planned Parenthood i dlaczego Aktywizm jest jej „powołaniem”: ekskluzywne klipy

Lizzo to wielki Grrrl z wielkim sercem. W dwóch ekskluzywnych klipach udostępnionych Billboard w wywiadzie udzielonym w środę (13 lipca) Zane Lowe z Apple Music, 34-letnia piosenkarka opowiedziała o tym, jak ważna jest dla niej filantropia, niezależnie od tego, czy prowadzi ona coroczny program „Give Back”, czy zajmuje stanowisko w Planned Parenthood, aby walczyć o prawa reprodukcyjne.

Przeglądaj

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

„Nigdy nie byłam kimś, kto lubił po prostu rozmawiać o rzeczach” – zaczęła. „Zawsze czułem, 'Boże, jeśli to mówię, muszę coś zrobić. Jeśli jestem zdenerwowany, a ludzie są zdenerwowani na ulicy, ok, pozwól mi wyjść tam, gdzie są ludzie. Nie mogę tak po prostu siedzieć.”

Wokalistka „About Damn Time” wyjaśniła, że czuła się bezradna, jeśli chodzi o sprawy, na których jej zależało, ponieważ nie miała środków finansowych ani platformy, aby je wspierać — do tej pory. „To prawie tak, jakbym czekał w skrzydłach, a potem to było jak,’ Oto Twoja chwila. Masz to. Możesz działać.’”

Duża część aktywności Lizzo znajduje się na jej stronie internetowej Lizzolovesyou.com, którą rozpoczęła po śmierci George ’ a Floyda w 2020 roku jako środek przekazywania informacji, akcji i sposobów przekazywania darowizn dla organizacji wspierających Czarne społeczności. Wcześniej w tym roku dodała Planned Parenthood do składu — ruch, który stał się znacznie pilniejszy, gdy Sąd Najwyższy odwrócił Roe v. Wade zaledwie kilka miesięcy później, 24 czerwca.

„Po prostu chcieliśmy je dodać, ponieważ chcieliśmy”, powiedziała o Planned Parenthood, na które planuje przekazać 500 000 dolarów z jej nadchodzącego Specjalne wpływy z trasy, które Live Nation zgodziło się dopasować, aby osiągnąć nawet milion dolarów. „Potem, kiedy wszystko się stało, kiedy Roe v. Wade został obalony, szybko musiałem się odwrócić Lizzolovesyou.com w zbiórkę funduszy na aborcję i dla planowanego rodzica. To bardzo aktywistyczne, bo już to robiliśmy dla Juneteenth.”

Lizzo już za kilka dni ukaże się jej drugi studyjny album, Specjalne, i właśnie zdobyła sześć nominacji do Emmy dla swojej serii konkursowej z głównym filmem Amazon, „uważaj na wielkie Grrrls”, ale tak pasjonująca jak ona jest o swojej karierze, mówi, że oddanie jest jej głównym celem w życiu.

„Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że Jestem tu, bo chcę tu być” – powiedziała Lowe. „Nie zrobiłem nic w mojej karierze, a stoję przy tym i jestem z tego dumny, że nie chciałem tego robić. Jakby nic nie było obowiązkowe. Uwielbiam tournee. Uwielbiam z tobą rozmawiać. Uwielbiam pisać muzykę. Uwielbiam udzielać wywiadów, w których mogę mówić o s-t, z którego jestem dumny.”

„Nie tylko składam zobowiązania do organizacji i przekazuję pieniądze ludziom z powodu optyki lub dlatego, że czuję, że muszę — nikt inny tego nie robi” – kontynuowała. „Dlatego byłem ptutaj. To moje powołanie do czynienia dobra i nigdy nie zobaczysz, że robię coś, czego nie chcę robić, i nigdy nie zobaczysz, że robię coś tylko dla siły przebicia.”

Zobacz, jak Lizzo opowiada o swoim zaangażowaniu w Aktywizm, Planned Parenthood i nie tylko z Zane Lowe w Billboard”s ekskluzywne klipy poniżej. NastÄ ™ pnie dostroiÄ ‡ siÄ ™ do Apple Music 1 na wywiad Zane ’em Lowe’ em o godzinie 10: 00 pt.

Lizzo opowiada o swoim aktywizmie:

Lizzo mówi o swoim powołaniu:

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version