Llorente nowym zawodnikiem „Czerwonych Diabłów”?

www.sport.onet.pl

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, Manchester United chce sprowadzić hiszpańskiego napastnika Fernando Llorente. „Czerwone Diabły” miały się już kontaktować z byłym reprezentantem Hiszpanii oraz mieli już zaoferować mu dwuletni kontrakt.

Jak piszę „La Gazzetta dello Sport”, działacze Manchesteru United chcą sprowadzić Llorente, będącego obecnie wolnym zawodnikiem, odkąd skończył mu się kontrakt z Tottenhamem. „Czerwone Diabły” miały już kontaktować się z hiszpańskim zawodnikiem i zaoferować mu dwuletni kontrakt. Klub może go sprowadzić, ponieważ zawodnik nie ma klubu, a okno transferowe w Anglii już się zakończyło.

Działacze Manchesteru United chcą w ten sposób zabezpieczyć się na wypadek odejścia Alexisa Sancheza. Na razie wstrzymują się z wydaniem zgody na transfer.Transfer Chilijczyka jest jedynie kwestią czasu. Transfer Llorente ma dać znacznie dużo szersze możliwości rotowania składem przez Ole Gunnara Solskjaera. Rotację te byłyby ograniczone po odejściu Sancheza. Hiszpan miałby dać także możliwość zmiany ustawienia, gdyby okazało się, że wykorzystanie szybkości Marcusa Rashforda i Anthony’ego Martiala nie okaże się odpowiednim rozwiązaniem.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version