Reklama
Strona głowna Ogólne Lord Kruszwil umówił się z gejem! Spędził z nim noc?

Lord Kruszwil umówił się z gejem! Spędził z nim noc?

od Robert Kowalczyk
Reklama
Lord Kruszwil to najbardziej kontrowersyjna postać w polskim internecie. Jego filmiki często wzbudzają mnóstwo emocji wśród oglądających. Mimo, że jest bardzo często krytykowany jego popularność jest ogromna.

Ostatnio na kanale Lorda Kruszwila pojawił się filmik z zaskakującym tytułem “Zabrałem geja do kawiarni”. Popularny youtuber faktycznie spotkał się z homoseksualistą, który na przywitanie podarował Markowi i Kamerzyście czerwoną różę.

Od samego początku Lord Kruszwil był sceptycznie nastawiony do spotkania z gejem. Był nie miły dla swojego nowego kolegi. Mimo usilnych prób Kruszwil nie wytrzymał i uciekał z randki.

Pod filmem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, którego uderzają w youtubera.

Trudno to jakkolwiek skomentowac, żeby nie pokusić się o zjechanie Cię z góry do dołu. Zrobienie filmu, pokazującego osoby homoseksualne jako obrzydliwych zboczeńców, wiedząc, ze większość publiczności to dzieciaki jest z Twojej strony bezczelnym posunięciem. Tym bardziej w Polsce, gdzie tolerancja jest tak niska powinno się edukować dzieciaki, a nie powielać błędne stereotypy. Mam nadzieje, ze youtube to ściągnie – napisała Daria

 

Mamy 21 wiek , a wy się śmiejecie z gejów…. to tak jakbyś wyśmiał dziewczynkę która zamiast lalkami bawi się samochodzikami . Nie ma tu nic do śmiania , homoseksualiści nie ruchają wszystkich ludzi jakich spotkają i nie chcą ich wymacać . Oni tak samo jak hetero mają normalną relacje miłosną . A wy tylko pokazujecie młodzieży że geje są fuj i be . Temat gejów jest śmieszny dla Sebixa więc mam nadzieję że wiecie jak nisko upadacie pokazując taki humor… – skomentował Nukki

A Wy jak oceniacie najnowsze “dzieło” Lorda Kruszwila?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz