Louis Tomlinson uważa, że debiutancki Album One Direction „Was S-t”

Up All Night być może był to album, który w 2011 roku przyniósł One Direction International sensacje, ale nie oznacza to, że wszyscy członkowie zespołu uważają, że jest to dobra płyta. W ostatnim wywiadzie na Operacja Smallzy ’ ego Podcast, Louis Tomlinson powiedział szczerze o swoich uczuciach do debiutanckiego projektu swojego byłego zespołu.

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

„Dwanaście lat temu zespół powstał, ale i tak pierwszym albumem był s-t” -powiedział na samym początku 14-minutowego odcinka.

Wydany rok po utworzeniu One Direction na The X Factor, Up All Night zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200. Jej główny singiel-i przełomowy hit zespołu – „What Makes You Beautiful” trafiły na 4 miejsce na liście Billboard Hot 100, podczas gdy singiel „One Thing” dotarł do 39.

Tomlinson szykuje się do wydania drugiego solowego albumu, który jak powiedział na podcaście nie ma jeszcze daty premiery. Płyta będzie następować po 2020 roku Ściany – który 30-letni wokalista „Back To You” twierdzi, że był trudniejszy do wykonania niż jego obecny projekt.

„Podobało mi się [tworzenie tego albumu] 20 razy więcej niż pierwszy album” „Myślę, że wciąż jest presja, abym wydał dobrą płytę, ale było tak wiele różnych opinii na temat pierwszego albumu i starałem się znaleźć moje stopy wychodzące z zespołu wielkości One Direction. Mam wrażenie, że byłem w stanie spojrzeć na tę płytę z nieco większą wyrazistością.”

I chociaż Tomlinson najwyraźniej nie jest fanem całej muzyki, którą tworzył razem ze swoimi kolegami z One Direction, zdecydowanie nie czuje tego samego do samego zespołu. Na kilka dni przed pojawieniem się w podcastu ujawnił, że ma nadzieję na spotkanie z Harrym Stylesem, Zaynem Malikiem, Niallem Horanem i Liamem Payne ’ em.

„Będę bardzo wypatroszony, jeśli nie, jak na pewno” – powiedział w australijskim programie daytime Sunrise. „Pytanie, na które nie da się odpowiedzieć, to kiedy. Nie mam pojęcia, ale byłabym bardzo, bardzo zaskoczona, gdybyśmy pewnego dnia tego nie zrobili.”

Posłuchaj Louisa Tomlinsona otwórz się na Operacja Smallzy ’ ego podcast poniżej:

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version