Reklama
Strona głowna Gwiazdy Ludzie zapominają, a ona się przypomina.

Ludzie zapominają, a ona się przypomina.

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Eurowizja od dawna rządzi się swoimi prawami. Mimo, że jest to konkurs piosenki eurowizyjnej to zawsze znaczenie w niej miały względy polityczne. Były też takie konkursy, w których wygrywały na prawdę fajne piosenki i interesujące głosy.

Jedną z najciekawszych propozycji była piękna Niemka, która  “Satelitą” wygrała Konkurs Piosenki Eurowizyjnej. Lena Meyer-Landrut, bo tak się nazywa, w 2010 roku zdobyła serca Europejczyków jak i jury. Choć ostatnio było o niej cicho, bo skupiała się bardziej na karierze w swoim kraju to nowe single zdecydowanie zasługują na uwagę. “Thank You” czy najnowszy singiel “Don’t Lie To Me” zapowiadający Jej album “Only Love, L” prosi się by go posłuchać.

Instagram/Lena Meyer-Landrut

 

Lena Meyer-Landrut to 28-letnia wokalistka mieszkająca w Niemczech. Popularność zdobyła dzięki wygranej na Eurowizji w 2010 roku, w 2011 próbowała swoich sił ponownie, jednak bez powodzenia. Teraz szczytuje i zyskuje szersze grono słuchaczy, a już 15 kwietnia wyda swoją perełkę, która może okazać się przepustką do tego by wrócić na światowe listy przebojów i podbijać świat.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz