Reklama
Strona głowna Ogólne Lukas Podolski na razie nie trafi do Górnika?

Lukas Podolski na razie nie trafi do Górnika?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Lukas Podolski cieszy się sporym zainteresowaniem i z tego też powodu może finalnie nie trafić do Górnika Zabrze w trakcie zimowego okna transferowego.

Przed kilkoma tygodniami ukazał się artykuł w „Przeglądzie Sportowym” sugerujący, że doświadczony napastnik w końcu spełni swoją prośbę i trafił do Górnika Zabrze w roli piłkarza. Sami przedstawiciele polskiego zespołu nie wykluczyli zaistnienia takiego faktu i jednocześnie podkreślili, że bardzo dużo w tej kwestii zależy od samego zawodnika, ponieważ w normalnych warunkach ekipa z województwa śląskiego nie byłaby w stanie spełnić oczekiwań finansowych byłego reprezentanta Niemiec. Upływający czas nie jest tym samym zwolennikiem Górnika, ponieważ coraz większa liczba klubów wyraża zainteresowanie usługami Lukasa Podolskiego. Wśród nich mają znajdować się takie marki jak Chicago Fire, Monterrey oraz Flamengo. Każda z nich nie ma większych problemów z przebiciem oferty zabrzan.

„Kölner Stadt-Anzeiger” przekonuje, że obecnie najpoważniejszym rywalem polskiej drużyny w walce o podpis 34-letniego piłkarza jest ekipa z Major Soccer League, która po rozstaniu z Bastianem Schweinsteigerem, Nemanją Nikoliciem oraz Alexandarem Kataiem może sobie pozwolić na umieszczenie doświadczonego napastnika na liście „designated player” – trzech piłkarzy znajdujących się w każdym zespole MLS, którzy nie podlegają limitowi płacowemu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz