Reklama
Strona głowna Gwiazdy Łukasz Darłak został zaatakowany! Na miejscu potrzebna była interwencja policji!

Łukasz Darłak został zaatakowany! Na miejscu potrzebna była interwencja policji!

od Damian Kowal
Reklama
Łukasz Darłak został zaatakowany! W sprawę musiała interweniować policja!

Uczestnik Big Brothera nie miał ostatnio szczęścia. Będąc w Krakowie padł ofiarą pijanej grupy.  Podczas ostatniego wieczornego wyjścia doznał pechowej sytuacji. Przy wieczornym wyjściu ze znajomymi został zwyzywany przez grupę pijanych osób. Agresorzy zaczęli szarpać Łukasza, jednakże ten nie dał się sprowokować. Jeden ze znajomych celebryty zadzwonił na numer alarmowy i za chwilę pojawił się patrol policji. W rozmowie z pomponik.pl Darłak wspomniał, iż:

Jakiś czas temu przydarzyła mi się bardzo okropna sytuacja. Wychodziłem ze znajomymi z klubu i jacyś ludzie spod ciemnej gwiazdy – jakieś dresy, napite karki – zaczęli do nas startować. Chcieli nas pobić bez żadnego powodu. Nie zrobiliśmy im żadnej krzywdy, nie rozumiałem, dlaczego nas atakują. Na początku zaczęli nas wyzywać od najgorszych. Mówili taki teksty, które pod budką z piwem ciężko usłyszeć.

Na szczęście, że:

Nie doszło do żadnej bójki, była tylko lekka szarpanina. Oni byli pijani, więc miałem przewagę. W międzyczasie mój kolega zadzwonił na policję i jak bandyci zobaczyli radiowóz, szybko uciekli. Policjanci potraktowali nas bardzo dobrze. Stanęli po naszej stronie i chcieli ich szukać, jednak postanowiliśmy odpuścić. Nie chcieliśmy tracić czasu. Bardzo przykra sytuacja.

Niewyobrażalna sytuacja!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Łukasz Darłak (@lukidarlak)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz