Reklama
Strona głowna Sport Łukasz Fabiański wkrótce wróci na boisko?

Łukasz Fabiański wkrótce wróci na boisko?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Łukasz Fabiański może wrócić na boisko szybciej niż przewidywali lekarze. Rehabilitacja bramkarza West Hamu i reprezentacji Polski przebiega bardzo dobrze. “Powrót na okres świąteczno-noworoczny byłby w zasięgu” przyznał Polak w rozmowie z portalem “WP Sportowe Fakty”.

Łukasz Fabiański przeszedł operację stawu biodrowego po tym, jak doznał poważnej kontuzji w meczu Premier League z Bournemouth (28.09). Początkowo lekarze przewidywali, że do gry wróci dopiero pod koniec stycznia. Ale niewykluczone, że do gry wróci wcześniej. “Powrót na okres świąteczno-noworoczny byłby w zasięgu. Oczywiście jeśli rehabilitacja przebiegłaby pomyślnie. Nie odczuwam żadnego  dyskomfortu w miejscu, gdzie była robiona operacja. Jestem naprawdę zadowolony” – stwierdza Polak.

View this post on Instagram

#thebest @lukaszpiszczek_lp26

A post shared by Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski) on

Kibice West Hamu bardzo czekają na powrót Fabiańskiego do bramki. Bez Polaka zespół Manuela Pellegriniego prezentuje się słabo i zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli Premier League. “Trudno powiedzieć, co się stało, że nagle przestaliśmy punktować. Na pewno nasza gra troszkę się pogorszyła w porównaniu do tego, jak prezentowaliśmy się na początku sezonu. Trochę źle bronimy jako drużyna, ponieważ pozwalamy przeciwnikom na stwarzanie zbyt wielu okazji strzeleckich” – dodaje Łukasz Fabiański.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz