Reklama
Strona głowna Gwiazdy Łukasz Sędrowski z “Rolnik szuka żony” zdradza dlaczego rozstał się z Agatą

Łukasz Sędrowski z “Rolnik szuka żony” zdradza dlaczego rozstał się z Agatą

od Karolina Melon
Reklama
Łukasz Sędrowski to uczestnik piątej edycji programu” Rolnik szuka żony”. W programie odnalazł miłość swojego życia jednak ich związek nie przetrwał. Po zakończeniu edycji runęła na niego fala komentarzy od fanów, którzy byli oburzeni jego zachowaniem. Obecnie rolnik podczas zaproszenia do programu “Pytanie na śniadanie”opowiada szczegóły ich związku oraz zdradza dlaczego ich miłość nie przetrwała.

“Ja właściwie znalazłem w programie miłość i nie wstydzę się tego. Znalazłem miłość, byłem otwarty na to. Urzekła mnie ta osoba bardzo, zakochany byłem po uszy. Ja z miłości się oświadczyłem, produkcja trochę pomogła wiadomo, gondola w Łazienkach Królewskich to był piękny anturaż i piękne okoliczności. Zdecydowałem się, nikt o tym nie wiedział, nikt z produkcji, reżyser nie wiedział, że będzie taka sytuacja, że oddam serce właśnie tej wybrance z programu. To było coś pięknego, to było coś silnego mocnego, to był żar, to był ogień. To było coś, co naprawdę rozpaliło serce – powiedział.

Miłość kwitła a związek się rozpadł.Prowadząca program zapytała wprost co się stało, że nie przetrwali próby czasu. Jego odpowiedz jest bardzo banalna.

“Co się stało? Życie. Raz na dziesięć się uda i jeden na dziesięć się nie uda. I właśnie tutaj przyszła taka rzeczywistość. Jakiś czas mieszkaliśmy razem. Oglądaliśmy wszystkie odcinki programu, trzymaliśmy się za ręce. Co weekend było oglądanie i wspólne przeżywanie tego jeszcze raz.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz