Reklama
Strona głowna Gwiazdy Łukasz Sędrowski zachowuje się skandalicznie

Łukasz Sędrowski zachowuje się skandalicznie

od Karolina Melon
Reklama
Łukasz Sędrowski z programu “Rolnik szuka żony” zachowuje się skandalicznie wobec swoich wybranek. Ostatnio podczas  wizyty w programie “Pytanie na śniadanie”opowiedział o kolejnym związku, który już się zakończył:

Była piękna dziewczyna ze Śląska. Spędziła u mnie ponad miesiąc, czyli jakoś się dogadywaliśmy można powiedzieć. Ale niestety… po prostu nie wyszło, nie było tej chemii. A chemia uważam jest bardzo ważna – powiedział Łukasz.

Zdradził również swoje wymagania co do kobiet:

Mamy takie same wymagania, jak każdy. Chcemy, żeby była uśmiechnięta, seksowna, żeby przyciągała nas spojrzeniem. Żebyśmy mieli o czym porozmawiać. Kobieta nie może być tylko dodatkiem samym. Każdy rolnik chce, żeby była ważna, żeby była najważniejsza, żebyśmy w trakcie mieli dzieci, potomstwo, żebyśmy się jeszcze bardziej w sobie zakochiwali – powiedział Łukasz.

Przypomnijmy jak zachował się wobec Pauliny uczestniczki programu, która tak go opisała:

On zaczął dawać mi nadzieję dużo, dużo wcześniej niż na gospodarstwo trafiłam. Łukasz opiera się jedynie na tym, co się działo na gospodarstwie, a nie bierze pod uwagę tego co się działo między nagraniami. Te telefony, rozmowy… Zapewniał mnie, że tak przyjeżdżam już do niego “nawet weź więcej ciuchów na zapas już żeby było, bo pójdziemy na tą i na tą imprezę”. Także w każdej wiadomości było zapewnienie “tak ty jesteś tą wybranką i ty już u mnie zostaniesz”. Dzień przed przyjazdem na jego gospodarstwo, jeszcze wtedy do mnie dzwonił i pisał. A gdy przyjechałam pierwszego dnia, to jest tak jakby odciąć wszystko – mówiła wtedy Paulina.

Materiały prasowe

Łukasz oczywiście wszystkiemu zaprzeczał wręcz uważał, że to Paulina nalegała, która po takim obrocie sprawy wściekła się:

Poleciałeś na d… po prostu i byłeś wielce zakochany w Agatce już od pierwszego dnia, to po cholerę do mnie pisałeś? Bo byłam piękna? Bo się nie mogłem oprzeć jej urokowi? I co? I że zdradzałeś w ten sposób już mentalnie Agatę? Jesteś słaby facet i lubisz słabe kobiety dlatego wybrałeś jak wybrałeś, bo ty się boisz kobiet takich jak ja… – powiedziała Paulina.

Pikanterii dodaje  sposób w jaki odrzucił  Paulinę. Najpierw ją komplementował a później powiedział, że woli Agatę. Nie ma się co dziwić, że się oburzyła, ale rolnik spokojnie ją obwinia ją za całą sytuację:

Nie mogę być z kimś tak zawistnym. Widzisz, jak się zmieniły twoje uczucia? Czy ja potrzebuję takiej kobiety, która tak reaguje? Czy myślisz, że było mi fajnie to powiedzieć? To co mi w tej chwili pokazałaś, to niestety…(…) Nie mogę być z takim człowiekiem, która jest na mnie zła, za szczerość? Za to że powiedziałem prawdę w oczy? Nie wyobrażam sobie tego, nie chcę jej do domu wieźć w ogóle…

Zachowanie jego jest karygodne nie potrafi szanować kobiet.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz