Reklama
Strona głowna Gwiazdy Łukasz Szumowski skomentował słowa Edyty Górniak!

Łukasz Szumowski skomentował słowa Edyty Górniak!

od Marcin Karwoski
Reklama
Łukasz Szumowski ostatnio na antenie Radio ZET postanowił skomentować słowa Edyty Górniak o szczepionce na kronawirusa. Jego słowa na pewno nie spodobają się Edycie.

Edyta Górniak ostatnio udzieliła dość kontrowersyjnego wywiadu dla portalu wrealu24.pl. Celebrytka również podczas swojego udziału w programie “W cztery oczy” wypowiedziała się na temat epidemii koronawirusa. Okazało się, że jej zdaniem to wszystko nie jest przypadkiem. Wokalistka również bardzo negatywnie wypowiedziała się na temat potencjalnych szczepionek.

Póki żyję, nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata, niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi. Ponieważ nie posiadam takiej wiedzy i nie mam możliwości weryfikacji, to ja nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić i sama się nie zaszczepię. Jeśli to będzie oznaczało zagładę dla nas, to trudno… – zdradziła.

Dziś Łukasz Szumowski na antenie Radia ZET skomentował jej słowa.

Rozumiem, że pani Edyta sprawdza np. pastylki, z czego są zrobione. Jak łyka pastylki na ból głowy (…), antybiotyki, to też sprawdza, z czego one były zrobione. Szczepionka to jest jedna z form leku. Tak jak jest urząd rejestracji produktów leczniczych, (…) sprawdzane jest. Jak leki były badane, jaki jest skład substancji itd., od tego są eksperci – powiedział dość kąśliwie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz