Reklama
Strona głowna Gwiazdy “M jak Miłość” czy kolejna aktorka odejdzie z serialu?

“M jak Miłość” czy kolejna aktorka odejdzie z serialu?

od Karolina Melon
Reklama
Serial M jak Miłość” cieszy się dużą popularnością, niestety coraz częściej odchodzą z produkcji aktorzy. Kolejna bohaterka jest pod znakiem zapytania. Aby widzą urozmaicić scenariusz okazuje się, że Marta Mostowiak, którą gra Dominika Ostałowska jest poważnie chora. Nie wiadomo czy reżyser uzdrowi Martę czy wykluczy z dalszych odcinków. Już raz mówiono o jej odejściu, ale jak się okazuje były to tylko plotki. Wówczas serialowa Marta wyleciała do Stanów Zjednoczonych i obecnie wróciła do Polski. Tym razem jak donosi serwis “Popularne seriale” bohaterka zemdleje na ulicy:

Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Na miejscu od razu zjawi się Budzyński. Dopiero wtedy dowie się, że jego była ukochana cierpi na niewydolność nerek i musi być stale dializowana. Okaże się, że ten sekret ukrywa przed wszystkimi, nawet przed własnymi dziećmi – czytamy na portalu.

Materiały prasowe

Co to oznacza przekonamy się  wkrótce być może jest to początek dalszych jej losów. Serial “M jak Miłość” oglądamy ponad 19-lat wszyscy pokochaliśmy aktorów, którzy od początku w nim występują. Każda kolejna gwiazda, która musi opuścić ekran to dla nas widzów ogromna strata.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz