Reklama
Strona głowna Gwiazdy Macademian Girl prześladowana?!

Macademian Girl prześladowana?!

od Damian Kowal
Reklama
Macademian Girl po wielu latach zdradziła swoją tajemnicę!

Jak podaje party.pl Tamara za czasów szkoły podstawowej była prześladowana. Drastyczne komentarze tyczyły się sposobu ubierania oraz koloru skóry. Problem blogerki pogłębiał się wraz z wiekiem.

U mnie ten problem przez pierwsze lata podstawówki nie występował, zaczął się dopiero w czwartej klasie, kiedy jedno z dzieci powiedziało na głos – “ona ma inny kolor skóry”. Wtedy się zaczęło.

Celebrytka przez długi czas nie przyznawała się rodzicom o kłopotach w szkole. W końcu przyszedł czas na szczerość i gwiazda postanowiła opowiedzieć o wszystkim mamie, która od razu zaczęła interweniować. Niestety szkoła po zgłoszeniu sprawy nie zachowała się odpowiednio. Dopiero informacja o chęci głoszenia sprawy do kuratorium przyniosła efekt.

Ja bardzo długo się nie skarżyłam, nie przyznawałam się mojej mamie. Kiedy już nastąpiła eskalacja po czwartej klasie, po ponad roku opowiedziałam jej o wszystkim. Ona wtedy zdecydowała się interweniować i od razu, kiedy zainterweniowała w szkole, spotkała się z chęcią zamiecenia wszystkiego pod dywan i nazwania tego dziecięcymi wygłupami. Wtedy zagroziła, że zgłosi sprawę do kuratorium. To dopiero wywołało taki efekt, że przeprosiła szkoła i rodzice największych prowodyrów.

Na szczęście cała sytuacja uległa zmianie, jednakże do tej pory Macademian Girl z wielkim trudem o tym opowiada.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea 👑 (@macademiangirl)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz