Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maciej Dowbor w pomalowanych paznokciach “Zaczyna się robić groźnie”

Maciej Dowbor w pomalowanych paznokciach “Zaczyna się robić groźnie”

od Marcin Karwoski
Reklama
Maciej Dowbor jest wzorowym ojcem dwóch córek. Ostatnio dziennikarz na swoim instagramie zamieścił zdjęcie, które pokazuje jak spędza z nim czas.

Maciej Dowbor już od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Joanna Koroniewską. Oboje idealnie się dobrali poprzez bardzo duży dystans do siebie oraz podobne poczucie humoru. Jakiś czasem nawet postanowili razem założyć kanał na YouTube, który ma na celu zarażanie innych optymizmem.

Maciej na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii przedstawił jak spędza wolny czas z córeczkami. Trzeba przyznać, że nie każdy tata miałby tyle odwagi co on. Prezenter bowiem pozwolił pomalować sobie paznokcie.

I jak Wam się podoba mój nowy manicure?! Dziesiąty dzień izolacji z samymi kobietami… Zaczyna się robić groźnie. Córki postanowiły mnie przyszykować na dzisiejszą Domówkę u Dowborów – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Stylówka pierwsza klasa. Dziewczyny mają gust. Lakier do paznokci dobierały chyba pod kolor oczu, ewentualnie pod kolor ubioru

Szacunek za dystans do siebie i “normalność”, jesteście zaje***ci.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz