Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maciej Musiałowski o serialu “Kod genetyczny”. Jak pracuje mu się na jego planie?!

Maciej Musiałowski o serialu “Kod genetyczny”. Jak pracuje mu się na jego planie?!

od Damian Kowal
Reklama
Maciej Musiałowski wypowiedział się o pracy na planie serialu “Kod genetyczny”. Co wspomina najmilej i czy spotkały go jakieś niespodziewane sytuacje?!

“Kod genetyczny” jest najnowszym serialem TVN, który opowiada o relacji dwójki mężczyzn z pewną kobietą. Maciej Musiałowski wciela się tam w rolę syna.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl wypowiedział się na temat współpracy z innymi aktorami. Co w odgrywaniu roli sprawiło mu największą trudność?

Gram jedną z głównych ról. Najtrudniejsza w budowaniu tej postaci była chyba relacja moja z ojcem i moja z Karoliną, ten trójkąt miłosny był bardzo ciężki do zbudowania i moralne uzasadnienie tych decyzji, które podejmuje mój bohater.

W rozmowie wspomniał także o pozostałych aktorach z którymi gra w serialu. Jak wspomina z nimi współpracę?

Jak z każdym aktorem, czy to młodym, czy to starym, czy to doświadczonym, starszym, jest to zawsze nowe, świeże spotkanie z wrażliwymi ludźmi i myślę, że jest to zawsze wartościowe […] Myślę, że każde spotkanie uczy nas nowego. Nie umiem powiedzieć tak teraz, co to takiego było, ale było to bardzo miłe doświadczenie.

Oglądaliście pierwszy odcinek? Jakie są Wasze wrażenia?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Matatjahu//מתתיהו (@musialowskimaciej)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz