Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maciej Orłoś ofiarą oszustwa?!

Maciej Orłoś ofiarą oszustwa?!

od Damian Kowal
Reklama
Czy Maciej Orłoś padł ofiarą oszustwa?! Wiele na to wskazuje!

Dziennikarz wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie. Jak napisał miał on reklamować inwestycje, które w szybki sposób mogły zmienić każdego w milionera. Orłoś zapewnił, że nie ma z tym nic wspólnego.

Uwaga uwaga, to jest oświadczenie w bardzo ważnej sprawie, proszę o udostępnienia. Ostatnio na FB pojawiły się posty informujące, że ja polecam inwestycje, które „każdą osobę mogą zmienić w milionera w 3-4 miesiące”. Chodzi o „system tradingowy w zakresie kryptowalut”. UWAGA! Nie mam z tym nic wspólnego. Mój wizerunek został wykorzystany bez mojej wiedzy. Jest to nadużycie i manipulacja. […] Nie mam nic wspólnego z firmą/osobą/osobami, która/które za tym stoi/stoją. Te doniesienia napisane są tak pokracznym i koślawym językiem, że na kilometr pachnie oszustwem, jednak na wszelki wypadek ostrzegam – proszę się nie dać nabrać! […] Trwa przygotowywanie drogi prawnej. Jeszcze raz – proszę o udostępnienia! Pozdrawiam, Maciej Orłoś

Gdyby nie wyjaśnienia Macieja wiele osób mogłoby z tego skorzystać! W prośbę o udostępnienia postu włączyło się wiele osób.

Jak widzicie w sieci należy uważać na każdym kroku!

Uwaga uwaga, to jest oświadczenie w bardzo ważnej sprawie, proszę o udostępnienia. Ostatnio na FB pojawiły się posty…

Publiée par Maciej Orłoś sur Mardi 5 novembre 2019

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz