Reklama
Strona głowna Instagram Maciej Zakościelny ma pretensje do Antoniego Królikowskiego! Co takiego się stało?

Maciej Zakościelny ma pretensje do Antoniego Królikowskiego! Co takiego się stało?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W show biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, a jeśli takowa jest to staje się bardzo silna. Takim przykładem może być znajomość Antka Królikowskiego i Macieja Zakościelnego. Aktorzy znają się wiele lat, jednak ich przyjaźń umocniła się dzięki wspólnej pracy na planie serialu Diagnoza.

Dwaj Panowie bardzo dobrze znają się na relacjach damsko-męskich. Maciej Zakościelny aktualnie związany z polską modelką Pauliną Wyką, z którą ma dwóch synów ostatnio dodał niepokojący wpis na swoim profilu na Instagramie. Mimo, że u swojego boku ma drugą połowę to czasami czuje się samotny:

Niektórzy podają absurdalne wymówki, lub po prostu nie mamy czasu i coraz trudniej się nam spotkać…

Antek Królikowski służy przyjacielskim ramieniem

Obserwatorzy szybko odpowiedzieli na opis Zakościelnego, większa część zaczęła go pocieszać, a wśród nich pojawił się także komentarz Antka. Aktor dał do zrozumienia przyjacielowi, że zawsze może na niego liczyć:

Maćku gdy doskwiera Ci samotność, po prostu dzwoń

Maciek nie pozostał obojętny na komentarz przyjaciela i od razu odpowiedział znacząco:

to odbierz

Czyżby Królikowski nie odbierał telefonów od swojego kolegi? Chyba, aż tak źle nie jest, to tylko żartobliwe podejście do sytuacji. Trzeba przyznać, że obaj Panowie nawet w “kryzysowych” momentach znajdą temat, który wprowadza nutkę żartu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Niektórzy podają absurdalne wymówki, lub po prostu nie mamy czasu i coraz trudniej się nam spotkać… 🤔 #spotkajmysie #sapowody

Post udostępniony przez MAZAK 🎬🥋🎭🎻 (@maciej_zakoscielny)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz