Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maciej Zakościelny odrzucił propozycję od programu “The Voice of Poland”

Maciej Zakościelny odrzucił propozycję od programu “The Voice of Poland”

od Karolina Melon
Reklama
Maciej Zakościelny to człowiek o wielu talentach . Widzowie znają go przede wszystkim jako aktora mało kto kojarzy Maćka z muzyką. Okazuje się,że aktor pochodzi z rodziny muzycznej gra na różnych instrumentach oraz jak sam mówi zahaczył o szkołę muzyczną.

“Mam ciocię, która była śpiewaczką operową, druga uczyła w szkole muzycznej. Każdy z nas musiał, chcąc nie chcąc, na jakimś instrumencie grać i zahaczyć się o tę szkołę muzyczną. Ja skończyłem dwa stopnie, ale dalej muzykuję i mam kontakt ze skrzypcami i różnymi instrumentami – powiedział Zakościelny w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Muzyczny   talent Maćka Zakościelnego chciał wykorzystać program “The Voice of Poland” poprosił aktora aby zasiadł w fotelu jurora. Aktor jednak odmówił.

“The Voice” bardzo mi odpowiada, bo jest tam jakaś kultura i tam chodzi o śpiewanie. Proponowano mi fotel jurora. Są bardziej kompetentni ludzie moim zdaniem. Nie chcę tego teraz robić, może kiedyś się odważę. Raz, że nie mam na to czasu, na przygotowanie, bo to trzeba coś ułożyć w głowie, ale wydaje mi się, to nie ten czas na takie programy. Chcę robić coś, co mnie kręci. A nie coś, co jest zarezerwowane dla kogoś innego jeszcze na razie – dodał Maciek.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz