Reklama
Strona głowna Gwiazdy Madonna odwołuje swoje koncerty!

Madonna odwołuje swoje koncerty!

od Marcin Karwoski
Reklama
Madonna na swoim instagramie pochwaliła się smutnym wpisem. Celebrytka zdradziła, że jest zmuszona odwołać koncerty. Jesteście ciekawi co takiego się stało, że królowa musiała tak postąpić?.

Madonna mimo, że ma już 61 lat nadal nie przestaje wydawać nowe utwory. Królowa popu ostatnio wydała swój najnowszy album Madame X. Warto dodać, że jest to jej już dziewiąty album. Piosenkarka planowało już swoją trasę koncertową. Jednak jej zdrowie wszystko pokrzyżowało. Dziś gwiazda o wszystkim opowiedziała na swoim instagramie.

Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda w opublikowanym wpisie zdradziła, że dopadł ją okrutny ból. Piosenkarka zdradziła, że przez niego musiała odwołać koncert.

Proszę, wybaczcie mi ten nieoczekiwany zwrot wydarzeń. Wykonywanie mojego show każdego wieczora to dla mnie ogromna radość, a odwoływanie go to pewien rodzaj kary, ale ból, który aktualnie odczuwam, jest przytłaczający i muszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy, aby móc powrócić silniejsza – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach bardzo mocno ją wspierali. My również życzymy jej dużo zdrowia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz