Reklama
Strona głowna Gwiazdy Madzia bawi się nad polskim morzem z przyjaciółmi, a Oleh został w stolicy. Czy to koniec miłości?

Madzia bawi się nad polskim morzem z przyjaciółmi, a Oleh został w stolicy. Czy to koniec miłości?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew poznali się podczas nagrań do programu Big Brother. Pomiędzy uczestnikami zaiskrzyło do tego stopnia, że zaraz po zakończeniu programu ogłosili, że są parą.

Od zakończenia popularnego programu trochę czasu minęło, jednak Madzia nadal ma wiele wywiadów i nagrań, podróżuje i i imprezuje ze znajomymi, natomiast Oleh wrócił do swojego spokojnego trybu życia.

Madzia ma teraz swój czas i korzysta z niego. Ma wiele wywiadów, nagrań, dużo podróżuje. Ostatnio była w Londynie, teraz jest na Open’erze. Bez Oleha. Bawi się nad morzem ze znajomymi, podczas gdyOleh jest w Warszawie

Od 3 lipca nad polskim morzem odbywa się jeden z najbardziej znanych festiwali w Polsce – Opener Festival. Oczywiście nie mogło zabraknąć na nim Madzi, która wybrała się na niego ze swoimi znajomymi. Wielkim nieobecnym jest oczywiście Oleh, który został w Warszawie.

Uspokajamy jednak, że w związku pary nie dzieje się nic strasznego, bowiem Oleha powstrzymała praca w stolicy. Jak sam twierdzi to nie ostatni Opener i wszystko przed nim:

Nie ostatni opener w życiu, wszystko przed nami:))

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just__oleg)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz