Reklama
Strona głowna Ogólne Madzia Wójcik komentuje stan zdrowia swojego chłopaka. Czy Oleh bardzo ucierpiał podczas walki Fame MMA 5?!

Madzia Wójcik komentuje stan zdrowia swojego chłopaka. Czy Oleh bardzo ucierpiał podczas walki Fame MMA 5?!

od Damian Kowal
Reklama
Madzia Wójcik skomentowała stan zdrowia Oleha po walce podczas Fame MMA 5. Jak czuje się jej chłopak i dlaczego przegrał?

Przypomnijmy, że to debiut Oleha na ringu, a jego przeciwnikiem był Kamil Hassan. Po ciosie w głowę sędzia ogłosił koniec walki i przyznał wygraną Hassanowi przez nokaut.

Kilka godzin przed walką Magda napisała na swoim Instagramie, że nie popiera przemocy. Przyznała jednak, że będzie wspierać swojego chłopaka:

Jak wiecie nie jestem za agresją, przemocą i bójkami, a moje motto od zawsze to peace and love. Nigdy nie byłam fanką sportów walki i nie lubię oglądać bólu. Jednak czy mi się to podoba czy nie dziś będę wspierać Olo w jego decyzji wystąpienia w @famemmatv i mam nadzieję, że będzie to czysto sportowa walka.

Po walce napisała:

Muszę być szczera i powiedzieć, że sobotni wieczór kosztował mnie wiele nerwów i przez ponad godzinę nie mogłam wydusić z siebie żadnego słowa.

Uspokoiła również wszystkich pisząc o stanie zdrowia chłopaka:

Na szczęście wszystko już jest za nami a @just_oleg.official czuje się dobrze i jest cały i zdrowy. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Nic nie dzieje się bez przyczyny! Cieszmy się życiem, zdrowiem i sobą nawzajem 😘😘😘😘

Widzieliście sobotnie walki? Komu kibicowaliście najmocniej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Oleh Riashentsev (@just_oleg.official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz