Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maffashion opowiada o rozstaniu z Cezarym Jóżwikiem

Maffashion opowiada o rozstaniu z Cezarym Jóżwikiem

od Karolina Melon
Reklama
Julia Kuczyńska czyli Maffashion rozstała się ze swoim chłopakiem Czarkiem Jóżwikiem. O swoim rozstaniu poinformowali fanów na Instagramie, gdzie obiecali, że pozostaną dobrymi przyjaciółmi. Internauci zarzucili Kuczyńskiej i jej byłemu partnerowi, że od dawna udawali parę ze względu na kontrakty, które ich łączyły. Influencerka postanowiła zdementować plotki:

“Fakty są takie, że ciągle czytam o licznych, wielkich kontraktach, a takowych nikt nie umie wymienić, bo ich nie było – mówi Plotkowi.

Przy okazji zdradziła, że inne pary wykorzystują swoje związki do różnych reklam:

Jest cała masa par w sieci, które wykorzystują swoją relacje do licznych projektów, reklam, bywają wspólnie na ściankach, mają wspólne sesje i wywiady. Czy są na serio? Nie interesuje mnie to.

Przyznała, że w trakcie ich związku zrobili tylko jedną sesję zdjęciową:

Mój związek z Czarkiem trwał prawie 5 lat, w ciągu tego czasu zrobiliśmy jedną sesję z zapachem jednej z topowych firm. Oraz? Wspólnie wzięliśmy udział w walentynkowej reklamie Coca-Coli w 2017 roku. Co akurat nie jest niczym zaskakującym. W tamtym czasie trwał mój kontrakt z Coca-Colą, a Abstrachuje także mieli z nimi współpracę. To nie był wspólny deal, to była wspólna reklama w której wystąpiliśmy – stwierdza.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz