Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maffashion zdradziła swoją tajemnice!

Maffashion zdradziła swoją tajemnice!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maffashion przez pół roku ukrywała coś co dziś sama ujawniła. Okazuje się, że gwiazda założyła markę odzieżową. Celebrytka tym wszystkim pochwaliła się na swoim Facebooku.

Maffashion jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram, który śledzi aktualnie trochę ponad 1.3 mln osób. Gwiazda bardzo chętnie oraz otwarcie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem podzieliła się tajemnicą, którą ukrywała pół roku.

Maffashion na swoim Facebooku pochwaliła się nowym wpisem. Celebrytka opublikowała w nim nagranie z promocyjnej sesji zdjęciowej marki, która odbyła się pół roku temu. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! Eppram wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu… ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”. Do kampanii wybrałyśmy przepiękna modelkę @audreyanamichelle, a cała sesja była realizowana na malowniczych plażach Malibu. NIESAMOWICIE SIĘ CIESZĘ, ze teraz już oficjalnie wiecie kto stoi za #EPPRAM, które od czasu do czasu Wam tu przemykałam  Dajcie znać jak podobają Wam się efekty! A my dziś w biurze idziemy świętować. Dziękuje całemu zespołowi za cudowna prace! WSZYSTKIM – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! Eppram…

Publiée par Maffashion sur Mercredi 6 mai 2020

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz