Reklama
Strona głowna Instagram Magda Bereda wielka gwiazda internetu! Poznaj młodą i piękną wokalistkę

Magda Bereda wielka gwiazda internetu! Poznaj młodą i piękną wokalistkę

od Robert Kowalczyk
Reklama
“Podobno najpopularniejsza youtuberka wśród polskich piosenkarek, ale ja nadal jestem tylko Magdą, która kocha tworzyć muzykę i przekazywać ludziom dużo szczerego uśmiechu.”

Magda Bereda, bo o niej mowa od kilku dobrych lat jest królową polskiego internetu. Jej social media są bardzo popularne. Jej kanał na YouTube subskrybuje ponad 630 tysięcy osób, na Instagramie ma ponad 490 tysięcy obserwujący.  Młoda i sympatyczna wokalistka zasłynęła utworem pt. “Siedź tu cicho”. Od momentu publikacji jej kariera nabrała tempa. Pojawiła się na wielu ważnych wydarzeniach muzycznych, czy w programach śniadaniowych.

Magda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prawie codziennie pojawia się nowa informacja lub materiał wideo na jej profilach. 

Oprócz niezwykłych zdolności jest piękną dziewczyną, która ma szansę mocno namieszać na rynku muzycznym. 

View this post on Instagram

na kanale „Magda Bereda” film z cudowną Cleo ⭐️ // a tutaj info o naszej zabawie // wymyśliliście, że liczba obserwowanych i liczba obserwujących na moim profilu musi mieć dokładnie te same cyferki 🙉 gdy tylko ostatnia cyfra obserwujących na moim profilu zmieniała się, pisaliście wiadomości, że czas kogoś z Was zaobserwować. No i tak się zaczęło. Niestety wiadomości od Was przychodzą tak szybko, że często, kiedy chcę kliknąć w wybraną – klikam już w tę nowszą, która właśnie wleciała do skrzynki 📨 dlatego chyba lepszą formą zabawy będą komentarze ✌🏻napiszcie jak się u mnie znaleźliście i skąd decyzja, że zostaniecie tu ze mną – wybiorę tę najpiękniejszą historię i zaobserwuję kogoś z Was ♥️ •photo by @jotesdeka•

A post shared by Magda Bereda (@magdabereda) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz