Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler bardzo mocno schudła

Magda Gessler bardzo mocno schudła

od Karolina Melon
Reklama
Magda Gessler chwali się nową figurą , schudła ponad 13 kilogramów swój wynik zawdzięcza córce Laurze. To nie jest pierwszy raz kiedy restauratorka podejmowała próbę zrzucenia paru kilogramów. Tym razem udało się a co ją skłoniło do zmiany diety zdradziła córka:

“Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie – przyznała Lara.
“W pewnym momencie zaczęła stawiać nie tylko na smak potraw, ale również zwracać uwagę na poziom odpowiedzialności ekologicznej i społecznej przy odżywianiu. Oczywiście, ważne jest również to, by to odżywianie służyło jej zdrowiu – dodała.

Materiały prasowe

Dieta gwiazdy kuchennej jest bogatsza w warzywa natomiast spożywa dużo mniej mięsa. Jej porcje są mniejsze ale za to stara się systematycznie kilka posiłków zjeść w ciągu dnia. Do tej pory bywało różnie , gwiazda karmi ludzi ale często zapomina o sobie.  Trzymamy kciuki za kolejne zrzucone kilogramy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz