Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler daje przepis na depresję

Magda Gessler daje przepis na depresję

od Karolina Melon
Reklama
Magda Gessler pokusiła się o przekonanie swoich fanów, że jej wypieki likwidują depresje i złość. Wykorzystując swoją popularność postanowiła poszukać pracownika do swojej cukierni Słodki Słony, w której zwolniło się miejsce.  Z jej ogłoszenia możemy wywnioskować, że cukiernik powinien mieć doświadczenie i oczywiście kochać ludzi.

“Uwaga! Mój ukochany Słodki Słony szuka najsłodszego cukiernika w Polsce! Szukamy kogoś z dużym doświadczeniem, pasją, odkrywcę smaków i szalonego kreatora. Kogoś, kto będzie samodzielnie pracował, ale też kochał ludzi i umiał z nimi działać. Bo Słodki to mała fabryka najsłodszych łakoci, które odczarowują złość, depresję i złe emocje. Słodki Słony to dla mnie szczególne miejsce, więc potrzebuje szczególnego cukiernika! Proszę podsyłać CV ale z doświadczeniem!- apeluje Gessler.

Instagram/magdagessler_official

Internautów poruszyło nie tyle ogłoszenie co jego fragment dotyczący słodkości działających na depresję. Internauci postanowili to skomentować.

“Pani Magdo uwielbiam Panią, ale słodycze nie odczaruja depresji

“Myslalam ze bardziej beda dla pani sie liczyly umiejetnosci, zaangazowanie, checi do pracy i pasjaaa do slodyczy niz doswiadczenie, ktore czesto o niczym nie swiadczy. No coz

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz