Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler składa życzenia swojemu ukochanemu!

Magda Gessler składa życzenia swojemu ukochanemu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Gessler ostatnio miała powód do świętowania. Celebrytka na swoim instagramie złożyła życzenia swojemu ukochanemu. W wpisie ukazała się również bardzo ważna deklaracja.

Magda Gessler już od kilku lat jest w związku na odległość. Jej ukochany Waldemar Kozerawski mieszka w Toronto. Jednak im taka daleka odległość nie przeszkadza. Dziś na jej instagramie ukazał się wpis urodzinowy. Naszą uwagę przykuło jej deklaracja. Okazuje się, że celebrytka chce skrócić tą odległość.

Magda na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii celebrytka pozuje z swoim ukochanym. Gwiazda w opisie złożyła, Waldemarowi urodzinowe życzenia. Celebrytka swój wpis zaczęła takim słowami.

Kochany mój dla ciebie dużo szczęścia i miłości … jesteś wspaniały. 100 lat to za mało,dziś Walduś ma 18 lat od początku – czytamy na początku opisu.

Gwiazda w dalszej części napisała bardzo ważna deklaracja. Myślicie, że Magda planuje przeprowadzkę?.

Mężu, życzę ci, abyśmy przeżyli razem wszystkie dni jedno blisko drugiego. Obiecuje zmniejszyć do minimum tę odległość. To mój podarunek, kochająca żona – dodała na koniec w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz