Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler skomentowała ciążę Lary!

Magda Gessler skomentowała ciążę Lary!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Gessler pochwaliła się wpisem pełnym emocji, w którym odniosła się do ciąży swojej córki- Lary. Okazuje się, że restauratorka czekała na to już od dawna.

Lara Gessler ostatnio zaskoczyła wszystkich. Gwiazda na swoim instagramie poinformowała swoich fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka. Celebrytka opublikowała zdjęcie na którym prezentuje pokaźnych już rozmiarów ciążowy brzuch. Teraz jest już wszystko jasne Magda Gessler jeszcze w tym roku zostanie babcią. Restauratorka nie kryje radości, czym podzieliła się ze swoimi fanami za pośrednictwem wpisu na Facebooku.

Magda na swoim Facebooku pochwaliła się nowym wpisem. Celebrytka w nim wyraziła jak bardzo czekała na ten moment kiedy zostanie babcią.

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny. Patrzę na Ciebie Laro od pierwszych sekund. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam. Dałaś mi spokój i ukojenie. Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację, o jakiej może zamarzyć matka.
Dziś patrzę na mój ogród pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce, serce matki jest przepełnione dumą i wzruszeniem… Przed Tobą najpiękniejsza podróż, a ja jestem obok.
W dzisiejszym chaosie powstało życie! Obudziło się z miłości! Wszystko kwitnie… Niemal wybucha milionem kolorów i zapachów! Życie ponad wszystkim! Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko Mama, wreszcie Babcia. Tak na to czekałam…

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś,…

Publiée par Magda Gessler sur Jeudi 30 avril 2020

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz