Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler sporo schudła!

Magda Gessler sporo schudła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Gessler zrzuciła sporo kilogramów. Gwiazda sukces swojej obecnej figury zawdzięcza swoim dzieciom. Dziś Lara Gessler postanowiła trochę powiedzieć jak pomogła swojej mamie w dokonaniu tej przemiany!.

Magda Gessler straciła ponda 13 kilogramów. Jesteście ciekawi jak jej się udało tego dokonać. Lara Gessler w rozmowie z WP.PL zdradziła kilka szczegółów na ten temat. Gwiazda zdradziła co skłoniła Magdę do takiej zmiany.

Mama jest osobą, która żyje bardzo żywiołowo i dość hedonistycznie, zupełnie inaczej niż my z bratem. Oboje jesteśmy dość powściągliwi, trochę nudniejsi i bardziej usystematyzowani. Być może w jakiś sposób mama zainspirowała się naszym sposobem życia. Zobaczyła, że można funkcjonować inaczej, będąc jednocześnie łagodnym dla siebie

W dalszej części zdradziła na co Magda zaczęła zwracać uwagę.

W pewnym momencie zaczęła stawiać nie tylko na smak potraw, ale również zwracać uwagę na poziom odpowiedzialności ekologicznej i społecznej przy odżywianiu. Oczywiście, ważne jest również to, by to odżywianie służyło jej zdrowiu

A wy jak oceniacie zmianę Magdy?. Waszym zdaniem jest na plus czy na minus?. Zapraszamy do wyrażania swojej opinii w komentarzach pod opublikowanym wpisem.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz