Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler sprzedaje w internecie kiszonki! Dzieli się tym samym pięknym wspomnieniem!

Magda Gessler sprzedaje w internecie kiszonki! Dzieli się tym samym pięknym wspomnieniem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Gessler postanowiła otworzyć swój sklep internetowy. Celebrytka sprzedaje w nim m.in. kiszonki. Jak się jednak okazuje za kapustę i ogórki trzeba słono zapłacić.

Przez panującą sytuacje na świecie polskie restauracje czeka kilka bardzo słabych oraz ciężkich dla ich właścicieli miesięcy. Magda Gessler odnalazła się jednak w tym ciężkim okresie. Restauratorka otworzyła sklep internetowy w którym możemy kupić przeróżne produkty: od samych konfitur, dżemów, domowych wypieków aż po wędliny. Jednak ich cena nie należy do najtańszych.

Magda podczas rozmowy z Newserią opowiedziała trochę o swoim nowym sklepie. Gwiazda zdradziła, że miała na celu powrót do swojej młodości.

Sklep internetowy powstał, by wszyscy mieli dostęp do smakołyków, które pamiętam z czasów mojego dzieciństwa. Mama i babcia zawsze konserwowały przysmaki sezonowe w szkle, a później przetrzymywały je w spiżarni. Dzięki temu czułam się bezpieczna. Obecnie niewiele osób ma czas, by robić przetwory. Nasza przeszkolona załoga zatrzymuje czas lata, jesieni, żeby Państwo mogli skosztować smaków, mieszkających w mojej głowie i duszy

Warto dodać, że koszt kiszonej kapusty to 12 złotych a ogórki to 16 złotych. Waszym zdaniem jest to odpowiednia cena?

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Magda 10 kwietnia 2020 - 08:31

Bardzo wygodne, szczególnie w okresie obecnej sytuacji z epidemią. Czasem zamawiamy u Pani Magdy przetwory lub ryby. Wędliny zamawiamy w wedliny.pl, bo mają kategorię naturalnych wędlin, gdzie w składzie tylko mięso i przyprawy, pyszne i zdrowe. Polecam.

Napisz

Zostaw komentarz