Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Gessler zdradza sposób na urodę

Magda Gessler zdradza sposób na urodę

od Karolina Melon
Reklama
Magda Gessler aktywna gwiazda na Instagramie postanowiła zdradzić swoją tajemnicę. Celebrytka słynie z dobrego samopoczucia humoru, pięknej urody oraz wysokiego libido. Jak się okazuje sekret tkwi w recepcie dobrego odżywiania. Celebrytka w swoim jadłospisie ma bardzo dużo ryb. Dzięki nim zawdzięcza nie tylko urodę, ale i dobry humor i wysokie libido.

“Kochani, kto czasami zajada się owocami morza, może wyglądać tak? Podoba wam się? To jest sposób na zachowanie dobrego humoru urody i libido. Pytacie, na czym jadę… Oto odpowiedź…NAJBARDZIEJ lubię VONGOLE i karabińczyki… czyli krewetkę rubinową – napisała Magda Gessler.

Instagram/magdagessler_official

Tak więc nic trudnego, aby dobrze wyglądać jest tylko jeden warunek. Mianowicie podstawa to ryby w jadłospisie, które niestety trzeba lubić. Restauratorka oprócz tego prowadzi aktywny tryb życia. Jej życie prywatne również jest bardzo kolorowe. Musi biegać między kolejnymi restauracjami oraz znaleźć czas dla ukochanego. Niby nic takiego a jednak . Nie każdy jest wtajemniczony, że wybranek jej serca mieszka w Toronto. Tak więc każde spotkanie wymaga trochę zachodu. Życzymy więc powodzenia.

 

Smacznego.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz