Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Mołek adoptowała córkę! Co dokładnie wyjawiła na wizji?!

Magda Mołek adoptowała córkę! Co dokładnie wyjawiła na wizji?!

od Damian Kowal
Reklama
Magda Mołek kolejny raz zaskoczyła widzów!

Podczas niedzielnego programu Dzień Dobry TVN prezenterka wyjawiła wielką tajemnicę. Do uchylenia rąbka informacji skłonił ją Szymon Chołownia opowiadający o działalności charytatywnej w Afryce.

Mołek nieoczekiwanie wyznała na wizji o adopcji córki:

Muszę się przyznać do czegoś. Szymonowi już powiedziałam. Od wczoraj mam córeczkę. Śliczną dziewczynkę, którą adoptowałam za pośrednictwem internetu w waszej wspaniałej “Fundacji Kasisi”. Bianka ma 7 miesięcy i mam nadzieję, że będzie rosła zdrowo. Jest wspaniała. Mam już dwóch synów i córeczkę. Polecam państwu ten rodzaj pomagania.

Hołownia tuż po rozmowie z Mołek dodając zdjęcie napisał:

Po prawicy: rzecz jasna @magda_molek, z którą znamy się dwadzieścia lat (a więc całe jej życie), od wczoraj opiekunką adopcyjną malutkiej Bibiany.

Przypomnijmy również, że poprzez Fundację Kasisi Szymon od 2013 roku wspiera 250 dzieci z Domu Dziecka Kasisi w Zambii. Hołownia od wielu lat angażuje się w pomoc potrzebującym dzieciom.

Jesteśmy dumni!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Błogosławiony między niewiastami – dziś w znanym programie religijnym Dzień Dobry TVN. 🙂 Po lewicy: dr @aleksandrakosmeda , znakomity pediatra i alergolog, od lat wspierająca Kasisi myślą, mową, uczynkiem (wyjazdowym) i niezaniedbaniem. Po prawicy: rzecz jasna @magda_molek, z którą znamy się dwadzieścia lat (a więc całe jej życie), od wczoraj opiekunką adopcyjną malutkiej Bibiany (w ramach „Adoptuj z sercem”, dołączyć można tu: https://www.fundacjakasisi.pl/pl/adoptuj_z_sercem. 🙂 Na facebookowym profilu @fundacja.kasisi wciąż zbieramy na remont naszego domowego szpitaliku, a za tydzień w niedzielę w Teatrze WarsSawy na Rynku Nowego Miasta w Stolnicy, o 16.00 koncert na rzecz Kasisi (prowadzimy: koleżanka Cegła @agnieszkacegielska i – jak to się dzisiaj mówi – „moja osoba”)! Zapraszamy! 🙂

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz