Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Mołek ponownie gościła Małgorzatę Rozenek

Magda Mołek ponownie gościła Małgorzatę Rozenek

od Karolina Melon
Reklama
Magda Mołek jakiś czas temu gościła Małgorzatę Rozenek w programie “W roli głównej”. Panie rozmawiały na różne tematy  zawodowe i prywatne. Niestety podczas wywiadu doszło do nieporozumienia. Dziennikarka zapytała Małgorzatę czy nie czuje się upokorzona na planie programu “Perfekcyjna Pani Domu”. Konkretnie chodziło o moment kiedy musiała posprzątać łazienkę. Małgorzata poczuła się urażona tym pytaniem i odpowiedziała nie grzecznie.

“Nie, na planie programu nie. Ale czuję teraz, bo teraz Ty próbujesz mam wrażenie to zrobić – odparła.

Dzisiaj ,kiedy ponownie się spotkały Małgorzata wróciła do dawnego wywiadu aby wytłumaczyć dlaczego tak zareagowała i naskoczyła na koleżankę:

“Ja miałam wtedy trudny moment. Oglądałam to po latach i tak mówię “o co mi wtedy chodziło?”. To były początki spotykania się z Radziem. Miałam taki moment, że miałam wyrzuty sumienia, że spędzam za mało czasu z synami. Ty mi zadałaś pytanie, jak ja daje sobie radę zajmować się synami, skoro tyle pracuję. To był ten wyzwalacz. Miałam wtedy w głowie jedną myśl “dlaczego ona uważa, że jestem zła matką?”, mimo, że to nie padło. To wszystko stało się w mojej głowie przez 30 sekund.

Tym razem program wypalił i gwiazdy rozeszły się w zgodzie.

Materiały prasowe

 

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Magda Mołek jest w trzeciej ciąży?! Prezenterka wydała oficjalne oświadczenie! - Begio.pl 5 grudnia 2019 - 14:00

[…] Magda Mołek jest w kolejnej ciąży?! Podczas finału programu “Top Model” pojawiła się z […]

Napisz

Zostaw komentarz