Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Mołek skomentowała ustawę antyaborcyjną!

Magda Mołek skomentowała ustawę antyaborcyjną!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Mołek na swoim instagramie postanowiła odnieść się do projektu ustawy antyaborcyjnej, która w środę trafiła pod obrady sejmu. Dziennikarka w swoim poście zachęciła swoich fanów do protestów!

Magda Mołek jest dziennikarką, która od dłuższego już czasu angażuje się w walkę o prawa kobiet. Mimo tego, że przez panująca sytuacje na świecie nie można wyjść z domu na ulice i protestować to gwiazda postanowiła nie być obojętna. Celebrytka na swoim instagramie opublikowała wpis w którym głośno sprzeciwia się ustawie, która zakazuje aborcji nawet w przypadkach gwałtu lub zagrożenia życia.

Magda na swoim instagramie opublikowała grafikę, która jest związana z protestem. Gwiazda do niego dodała  długi opis w którym zachęciła wszystkich do walki o prawa kobiet.

TO JEST WOJNA. Nie możemy wyjść z domu, by zaprotestować. Jesteśmy zmęczone miesięczną kwarantanną, domowym nauczaniem naszych dzieci, strachem o najbliższych, niepewne miejsc pracy, albo już z niej zwolnione. Nie znamy jutra, kurczą nam się oszczędności, w mediach wciąż straszą nas, że fala zachorowań dopiero przed nami. A tutaj to: sejmowe czytanie tzw. obywatelskiego projektu dotyczącego zaostrzenia aborcji i kar za edukację seksualną. PIEKŁO KOBIET #piekłokobiet w najczystszej postaci. Dziewczyny! Kobiety! Mamy, Siostry, Przyjaciółki!!! PROTESTUJEMY! […] – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

#strajkkobiet TO JEST WOJNA. Nie możemy wyjść z domu, by zaprotestować. Jesteśmy zmęczone miesięczną kwarantanną, domowym nauczaniem naszych dzieci, strachem o najbliższych, niepewne miejsc pracy, albo już z niej zwolnione. Nie znamy jutra, kurczą nam się oszczędności, w mediach wciąż straszą nas, że fala zachorowań dopiero przed nami a tutaj to: sejmowe czytanie tzw. obywatelskiego projektu dotyczącego zaostrzenia aborcji i kar za edukację seksualną. PIEKŁO KOBIET #piekłokobiet w najczystszej postaci. Dziewczyny! Kobiety! Mamy, Siostry, Przyjaciółki !!! PROTESTUJEMY !!!!!!!!!!! Znajdźcie czas na przeczytanie książki Klementyny Suchanow „To jest wojna” – dziennikarskiego śledztwa, w którym autorka odsłania kulisy działalności specjalnych organizacji, które szykują nam – kobietom prawdziwe średniowiecze ‼️‼️‼️ Dowiecie się KTO stoi za tymi „obywatelskimi” projektami zakazu aborcji. To jest porażająca lektura. I jeśli czytałyście lub obejrzalyscie „Opowieść podręcznej” to zdziwicie się, jak wiele podobieństw zobaczycie …… #strajkkobiet #strajkkobiet☂️☂️☂️☂️☂️☂️ #nieskładamyparasolek #czarnyprotest @strajk_kobiet @dziewuchy_dziewuchom

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz