Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Schejbal przerywa swoją karierę!

Magda Schejbal przerywa swoją karierę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Schejbal postanowiła przerwać swoją karierę w serialu Blondynka. Aktorka po wielu latach zrezygnowała z tej roli. Jak się okazuje gwiazda na poważne problemy ze zdrowiem. Jesteście ciekawi co jej dolega?

Magda Schejbal na swoim instagramie opublikowała nową fotografię. Celebrytka w opisie poinformowała, że rezygnuje z roli w Blondynce. Gwiazda również podała powód swojej rezygnacji.

Kochani! Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”. Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze! Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam! (dzięki Mateuszowi i Mariuszowi) i walczę o swoje zdrowie. Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki. Żegnam się zatem z Majakami. Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności, która nad nami czuwała. To były cudowne lata. Rodziły się dzieci, zawierały przyjaźnie i związki. Mnóstwo cudownych historii. Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy! Do zobaczenia.- czytamy w opisie.

View this post on Instagram

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam 😌!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia ✌️

A post shared by Magdalena Schejbal (@magdaschejbal) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz