Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Schejbal rezygnuje z pracy z powodów zdrowotnych

Magda Schejbal rezygnuje z pracy z powodów zdrowotnych

od Karolina Melon
Reklama
Magda Schejbal ponad osiem lat gra w serialu “Blondynka”, niestety z przyczyn zdrowotnych jest zmuszona zrezygnować z dalszej współpracy. Mimo ogromnego uznania za rolę, którą grała żegna się z nami. Wiadomo, że należy do grona tych celebrytów, którzy lubią dzielić się swoimi problemami z życia prywatnego. Tak więc na swoim Instagramie postanowiła opublikować przyczynę oraz opisać z czym przyszło jej się zmagać. Postanowiła opisać jak poważne są jej problemy zdrowotne:

“Kochani! Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”. Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze! Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam! (dzięki Mateuszowi i Mariuszowi) i walczę o swoje zdrowie. Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki. Żegnam się zatem z Majakami. Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności, która nad nami czuwała. To były cudowne lata. Rodziły się dzieci, zawierały przyjaźnie i związki. Mnóstwo cudownych historii. Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy! Do zobaczenia.

Fani aktorki bardzo się zmartwili wpisem, ale nie zostawili celebrytki samej sobie. Postanowili ją wesprzeć chociaż po przez ciepłe komentarze.

“Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia!

 

“Madziu dużo zdrowia, wracaj szybko do formy.

 

“Pani Magdo życzę zdrówka! To najważniejsze! Ale będę tęsknić, Jaga w pani wykonaniu to byl sztos!

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz