Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magda Wójcik odebrała nagrodę za zwycięstwo w “Big Brotherze”

Magda Wójcik odebrała nagrodę za zwycięstwo w “Big Brotherze”

od Marcin Karwoski
Reklama
Magda Wójcik odnotowała zwycięstwo w nowej edycji programu Big Brother. Od samego finału mineło już trochę czasu. Celebrytka dopiero teraz odebrała swoją nagrodę.

Magda na swoim instagramie pochwaliła się swoja nagrodą za wygrana. Celebrytka odebrała drugą część nagrody czyli samochód Mitsubishi. Gwiazda w opisie podziękowała za każdy głos oddany na nią.

Wczoraj odebrałam cześć mojej nagrody- słodki, kobiecy samochodzik od @mitsubishi.polska 🚙
Nadal szukam imienia dla mojego maleństwa. Hmm any ideas?
Z całego serduszka chciałam podziękować WAM kochani oglądacze za każdy SMS który wysłaliście na mnie podczas trwania @bigbrother.tvn7
Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz dziękuje! To dzięki wam przeżywałam tyle wspaniałych chwil i mogłam być ostatnim mieszkańcem, który opuścił ten niesamowity dom. Poszłam do programu dla niezapomnianej przygody aby wykonywać zwariowane zadania, pokonywać swoje lęki i bariery oraz poznać wspaniałych ludzi. Wszystko to spełniło się, a dodatkowo (co było najbardziej zaskakujące) wygrałam. 🙈⁉️🤷‍♀️☺️ Dziękuje również mojemu brother from another mother @igorjakubowski_bb – to dzięki tobie przeszłam do finału!

View this post on Instagram

Wczoraj odebrałam cześć mojej nagrody- słodki, kobiecy samochodzik od @mitsubishi.polska 🚙 Nadal szukam imienia dla mojego maleństwa. Hmm any ideas? Z całego serduszka chciałam podziękować WAM kochani oglądacze za każdy SMS który wysłaliście na mnie podczas trwania @bigbrother.tvn7 Dziękuje, dziękuje i jeszcze raz dziękuje! To dzięki wam przeżywałam tyle wspaniałych chwil i mogłam być ostatnim mieszkańcem, który opuścił ten niesamowity dom. Poszłam do programu dla niezapomnianej przygody aby wykonywać zwariowane zadania, pokonywać swoje lęki i bariery oraz poznać wspaniałych ludzi. Wszystko to spełniło się, a dodatkowo (co było najbardziej zaskakujące) wygrałam. 🙈⁉️🤷‍♀️☺️ Dziękuje również mojemu brother from another mother @igorjakubowski_bb – to dzięki tobie przeszłam do finału! ❤️🙌🏼 DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘😘😘 📷 @pporecki

A post shared by MAGDA WOJCIK (@madzia.official) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz