Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magdalena Adamowicz wspomina tragicznie zmarłego męża

Magdalena Adamowicz wspomina tragicznie zmarłego męża

od Karolina Melon
Reklama
Magdalena Adamowicz udzieliła wzruszającego wywiadu dla magazynu “VIVA”. Wdowa zdradza jak wygląda życie po śmierci tragicznie zmarłego męża. Przypomnijmy 14.01. mija pierwsza rocznica śmierci Pawła Adamowicza, który został śmiertelnie dźgnięty nożem podczas udziału w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rodzina do dzisiaj nie może uwierzyć i pogodzić się z jego śmiercią. Żona nie usunęła jego rzeczy, które na każdym kroku przypominają o nim i dzięki którym ma poczucie jakby był z nimi.

“Mam w szafie aparat męża wyrównujący zgryz, jego wszystkie perfumy i kapcie – wyznała Adamowicz.

Jednak czas wcale nie leczy ran czym dłużej tym tęsknota jest większa. Najgorszy okres przed nimi oczywiście mowa o Świętach Bożego Narodzenia.

“Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku. Teraz jest mi jeszcze trudniej – przyznała.

Mimo tak wielkiej tragedii nie czuje nienawiści do zabójcy:

“Już mówiłam, mam silny dar wiary, a jej fundamentem jest miłosierdzie. Po co pielęgnować złe emocje? To niczego nie zmieni. Ten człowiek to narzędzie, ofiara systemu przepełnionego mową nienawiści, wszechobecną i na którą jest przyzwolenie z góry. A może ten człowiek jest chory? Moi teściowie modlą się o jego nawrócenie. Żal mi jego matki. To dla niej jest moje wybaczenie – wyznała szczerze.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz