Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magdalena Lubacz zaskoczyła wszystkich swoim dekoltem!

Magdalena Lubacz zaskoczyła wszystkich swoim dekoltem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Magdalena Lubacz w 2018 roku wygrała trzecią edycje Projekt Lady. Gwiazda na swoim instagramie dziś zaskoczyła wszystkich. A to wszystko przez jej najnowsze zdjęcie, na którym pokazała się z bardzo dużym dekoltem.

Magdalena Lubacz przez wielu jest znana z programu Projekt lady. Dziś gwiazdę prowadzi bardzo aktywny profil na instagramie. Celebrytke aktualnie obserwuje trochę ponad 100 tysięcy osób. Modelka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś przygotowała dla nich bardzo agresywne zdjęcie.

Magdalena na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w stylizacji z bardzo dużym dekoltem. Gwiazda w opisie zdradziła jak się czuje po zabiegu. Oraz zapytała się fanom czy podoba im się taki efekt.

Wczoraj nagrałam Wam obszerną relację dotyczącą mojej operacji Na Waszą prośbę wszystko zapiszę w relacjach wyróżnionych Po trzech miesiącach od zabiegu czuję się świetnie, a piersi są w końcu na swoim miejscu. Dziękuję jeszcze raz @dr_drozd_chir_plast ☺️ Prosiłyście też o fotkę nowych włosów @silvesthair mocno je rozjaśnił i przedłużył włosami @hairtalkpoland ☺️ Jak Wam się podoba efekt? – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz