Reklama
Strona głowna Gwiazdy Magdalena Schejbal straciła biznes w Zakopanem

Magdalena Schejbal straciła biznes w Zakopanem

od Karolina Melon
Reklama
Magdalena Schejbal jak wiele innych gwiazd chciała spróbować swoich sił w branży gastronomicznej. Niestety jej interes nie wypalił. Restauracja, którą otworzyła w Zakopanem pod nazwą “Dworzec” została przejęta przez oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Powodem takiej decyzji były zaległości w płaceniu czynszu. Pracownik TTK zdradził, że zbyt długo trwały przepychanki sadowe o regulowanie zaległości.

“Nie chcę dużo o tym mówić. Przykro nam z powodu tego, co się stało. (…) Musieliśmy odzyskać nasz lokal, bo nie otrzymywaliśmy za niego czynszu. Trochę nasza batalia trwała. Teraz musimy poprosić byłego już najemcę, by opróżnił pomieszczenia ze swojego sprzętu i będziemy szukać nowego najemcy. To 620 metrów kwadratowych przy deptaku- mówił “Gazecie Krakowskiej”.

Aktorka nie odniosła się jeszcze do sprawy. Zrobił to jej partner, który uważa, że Schejbel nie ma już udziałów i nie powinna być łączona ze sprawą.

“Lokal opuściliśmy dobrowolnie po rozprawie sądowej w sprawie wydania go właścicielowi. Stało się tak, mimo że zaledwie w czerwcu podpisaliśmy nową umowę najmu. O tym, jak rozwiązać kwestię zaległych płatności, cały czas rozmawialiśmy, bo zależało nam na kontynuowaniu działalności lokalu. Tu nic nie było tak jednoznaczne, jak wiele osób mogłoby sądzić- tłumaczył.

Materiały prasowe

Sprawa jest świeża, ponieważ przejęcie lokalu miało miejsce 23 grudnia. Mamy nadzieję, że aktorka sama odniesie się do sprawy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz