Reklama
Strona głowna Ogólne Magdalena Stysiak ocenia szanse Polek na awans

Magdalena Stysiak ocenia szanse Polek na awans

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Magdalena Stysiak miała być faworyzowana przez selekcjonera siatkarek Jacka Nawrockiego. – To zamknięty temat. Nie ma co do niego wracać. Było minęło. Teraz należy patrzeć w przyszłość z optymizmem – mówi Stysiak w rozmowie z TVP Sport.

Do niedawna trwał konflikt między siatkarkami reprezentacji Polski a trenerem Jackiem Nawrockim. Jednym z zarzutów stawianych szkoleniowcowi było faworyzowanie młodych siatkarek, które dopiero pojawiły się w kadrze. Do sprawy odniosła się Magdalena Stysiak, jedna z dwóch kadrowiczek, które nie podpisały się pod oświadczeniem reprezentacji. “To zamknięty temat. Nie ma co do niego wracać. Było minęło. Teraz należy patrzeć w przyszłość z optymizmem. Mamy naprawdę dużą szansę, by osiągnąć sukces” – mówi Stysiak w rozmowie z TVP Sport.

19-letnia siatkarka miała na myśli kwalifikacje olimpijskie, w których wystąpi nasza reprezentacja. Turniej kwalifikacyjny w holenderskim Apeldoorn odbędzie się w dniach 7 – 12 stycznia. Rywalkami Polek w grupie A będą Holenderki, Azerki i Bułgarki. “Do Apeldoorn nie jedziemy jako zespół do bicia. Każda drużyna obawia się reprezentacji Polski” – dodała Stysiak.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz