Reklama
Strona głowna Ogólne Magiczny wieczór w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”

Magiczny wieczór w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”

od Robert Kowalczyk
Reklama
W miniony piątek, 29 marca, na parkiecie programu „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” pojawili się bohaterowie najpopularniejszych rodzinnych filmów animowanych i aktorskich.

Szczególnie bogato w tym tanecznym show reprezentowany był świat magicznych opowieści Disneya. Program rozpoczął występ pary nr 10: Tomasz Działowy i Natalia Głębocka. Zatańczyli do nominowanej do Oscara, piosenki z filmu „Aladyn” (1992) – pt. „Friend Like Me”, w wykonaniu Dawida Kwiatkowskiego.

Fot. Polsat WBF

Do nagrodzonego Oscarem, przeboju z niemniej przebojowego filmu pt. „Kraina lodu” – „Mam tę moc” taniec współczesny wykonali: Joanna Mazur i Jan Kliment.

Taniec z Gwiazdami 9 odcinek 5, 29.03.2019, fot.WBF/Cezary Piwowarski, na zdj. Jan Kliment, Joanna Mazur

Prawdziwy disneyowski klasyk „Księga dżungli” z 1967 roku zainspirował kolejną parę. Jakub Kucner i Lenka Klimentova zaprezentowali swoją autorską interpretację nominowanego do Oscara, utworu pt. „The Bare Necessities”. 

Taniec z Gwiazdami 9 odcinek 5, 29.03.2019, fot.WBF/Cezary Piwowarski, na zdj. Lenka Tvrzova, Jakub Kucner

Tamara Gonzales Perea jako Pocahontas – legendarna indiańska księżniczka – u boku Rafała Maseraka wystąpiła w tańcu współczesnym do piosenki pt. „Kolorowy wiatr” (nagrodzonej Oscarem i Złotym Globem), a pochodzącej z filmu„Pocahontas”(1995). 

Taniec z Gwiazdami 9 odcinek 5, 29.03.2019, fot.WBF/Cezary Piwowarski, na zdj. Macademian Girl, Rafal Maserak

Tego wieczoru nie mogło zabraknąć kultowej animacji studia Pixar „Gdzie jest Nemo”, którą pokażemy w Dniu z Disneyem w Polsacie (22 kwietnia). Usłyszeliśmy pochodzącą z tego filmu piosenkę pt. „Beyond the Sea” (nominowaną do Oscara), do której w foxtrocie zaprezentowali się: Qczaj i Paulina Biernat. 

Taniec z Gwiazdami 9 odcinek 5, 29.03.2019, fot.WBF/Cezary Piwowarski, na zdj. Daniel Qczaj, Paulina Biernat

Na finał disneyowskich opowieści w tym show wszystkie pary oraz tancerze z grupy Volt zatańczyli do piosenki pt. „Ty druha we mnie masz”, pochodzącej z filmu studia Pixar „Toy Story” (również nominowanej do Oscara), a którą tym razem wykonali – Czadoman i Antek Scardina.    

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz